Září 2008

19. design

27. září 2008 v 20:24 | Elanne |  Old Designes

Sliby se mají plnit, takže se hlásím s novým designem :-) Menu se mi dát do kupy nepodařilo - blog si dělá co chce a já nemám čas a hlavně nervy se s tím spravovat... (snad poději)
Jinak doufám, že se nový layout líbí, původně měl být do modra ale vypadalo to děsně, takže je hnědý (nebo hnědo-červený?!)... konec konců je to jedno, tak jako tak je poslední XD
P.S. Jenom takový malý info k webu... Chtěla bych poprosit svoje affs., respektive ty co nikde nemají svoje buttony, jestli si je nechtějí třeba udělat... Jestli je neumíte, nebo nemáte čas, vyrobím takový ty univerzální, ale kdyby je někdo chtěl mít osobnější, tak si je vystavte na blogu, nebo mi je pošlete na emila - zuzzaaa@seznam.cz :-)
To je vše, díky za pozornost :-))

Fotky a trailer...

26. září 2008 v 19:33 | Elanne |  Official

Tak nejdřív - slibuju, že zítra bude nový design ;-) Dál, mám šatečky na maturiťák, potřebují trochu zkrátit ale jinak jsou perfektní! XD A co se týče webu, příští týden se bude nejspíš otvírat, ještě sice musim něco zařídit ale webík bude...
Hm, konečně k nadpisu - trailer ještě není ale na twilighters.org je článeček o tom, že plnohodnotného traileru bychom se měli dočkat 11. října a to před filmem Sex Drive! :-)
A pak tu mám nové fotky...
P.S. Nemám nejmenší tušení proč se mi celý menu rozházelo, I HATE BLOG.CZ, už abych odstud vypadla... Zítra to dám dokupy, dneska na to nemám nervy...

40 000 visitors!!!!

20. září 2008 v 12:05 | Elanne |  About Me

*oh shit! Ehm, to byla moje reakce XD XD
Lidi hrozně, hrozně, moc děkuju!!! Kdybych to tam neměla napsaný tak, tomu ani nevěřim! :-) Vážně tam to číslo je! Neskutečný! Znova a znova díky!!! Jsem neskutečně ráda, že ač nemám tolik času, tak to tady neupadlo v zapomění...
Btw, jelikož jsem si naprosto jistá, že vám už leze Ben Barnes na nervy, budu brzo měnit design - a můžu s jistotou říct, že to bude poslední design tohoto blogu. Ale nesmutněte! Příští měsíc budu otevírat web, takže jste samozřejmě všichni zváni! :-)
Znovu obrovské THANKS! za vaši přízeň! Děkuju! :-)

Český Trailer a stránky!

20. září 2008 v 11:43 | Elanne |  Official

Jupíjájej, máme trailer! A neni dabovanej! Doufám, že to něco znamená :-)) Pro ty co nechápu co to žvaním - trailer je s titulkami a je sestříhaný a obou předchozích teaserů...
A další skvělá zpráva, že byli spuštěny i české oficiální stránky!
Jak to vypadá, tak se chystá i nějaká soutěž ;-)
Jo! A trailer je v článku :-)

Soundtrack and Twilight Movie Companion

20. září 2008 v 11:33 | Elanne |  Official
Ahoj! Omlouvat se za nepřítomnost asi ani nemá cenu... Jako bonus mě skolila nějaká rýmo-kašlová choroba, a dneska jsem se poprvé probudila bez toho aby mě bolela hlava, takže slavím!!! Úžasné pocity z toho, že jsem posmrkala půlku našeho domečku si nechám radši pro sebe :-))
Ale k věci!!! Soundrack k Twilight a filmový průvodce ;-)

My Awards :-)

13. září 2008 v 20:02 | Elanne |  About Me

Po dlouhé době se zase hlásím! :-) Ano, pořád jsem naživu a momentálně jsem i docela spokojená, protože jsem překonala svoji neuvěřitelnou lennost a vypracovala 1. maturitní otázku z češtiny! Jedna hotová, 24 zbývá XD XD Hm, to vlastně neni tak pozitivní :-))
No, nic... tenhle pidičlánek je věnovaný mým cennám! :-) Nikdy nejsem první, nicméně druhého a třetího místa si vážim, prože konkurence je vždycky obrovská ;-)

Twilight Tuesday atd.

9. září 2008 v 19:41 | Elanne |  Official

Ok, takže dnešní TW Tuesday je s Peterem Facinellim, mluví o tom jaké je to hrát otce lidem, kteří jsou jen o trochu mladší než on a nebo o tom jak vidí Carlisla Cullena :-)
Videa a článek jsou zde :-)
Dál se fotil shoot pro časopis InStyle s Twilight Cast, k dispozici je pro zatím jedna behind the scene fotka... tady (mám za to, že to vypadá víc než slušně :-) )
A nakonec, mám pro vás promo fotku (nebo spíš kartičku) s Jacobem :-)

Video Music Awards

9. září 2008 v 18:54 | Elanne |  Behind the Scene

Po nějakém čase přináším další aktuálku a dokonce ne jednu :-)) Všichni už nejspíš víte, že v USA se udělovali ceny za nejlepší videoklip... No, a tam samozřejmě nemohlo chybět Twilight Cast... Přesněji řečeno Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner a Cam Gigandet...
Pěkné fotky (HQ) najdete zde (dle mého skromného názoru vypadají jak Robert, tak Kristen lehce zfetovaně XD)
Další fotky z VMAs after party (Kristen, Nikki Reed a Anna Kendrick (Jessica)) jsou tady...

New Photos...

5. září 2008 v 17:36 | Elanne |  Official
Zdravím Twilighters! :-) Asi se divíte kde jsem s novinkami, pravda je taková, že vstávám ve čtyři, pak doběhnout za rekordní čas do nemocnice, tam se starat o pacoše, škola a domů tak ve tři, pak zajeď na koupit a v pět hodin se začni učit na písemku a pátek, kdy opět vstávám ve čtyři... Zkrátím to - jsem grogy, spim pět hodin denně a po tomhle všem fakt, nemám náladu sedět u počítače.
Touhle idiotskou rozprávkou chci naznačit, že tu nebudu s železnou pravidelností jako o prázdninách, nýbrž (o dost) méně. :-/
Ale teď k novinkám - moc toho není vlastně jen čtyři fotky :-)

House MD vs. 1. školní den

1. září 2008 v 19:28 | Elanne |  Wallpapers
Zdravím školáky (soucítím s vámi) a neškoláky (závist je ošklivá vlastnost a já jí rozhodně nemám XD)... Doufám, že se vám první školní den líbil... Ten můj byl stejně trapnej jako ty předchozí, tentokrát jsem porušila svoji tradici a nevytočila třídní už první den (mno co, poslední školní den mi musel stačit XD)... Samozřejmě nám bylo řečeno, že v pondělí si napíšeme opáčko z dezinfekce, sterilizace a nozokomiálních nákaz a v úterý z dýchacího ústrojí (svoji třídní opravdu z duše nenávidím) a málem bych zapomněla, ve čtvrtek a v pátek jedem praxi, nu což, stejně se mi stýskalo po vstávání ve čtyři ráno :-))
Ale musím být optimista, být maturantkou musí mít přece nějaké výhody! Já se sice nevidím ale určitě tu jsou XD XD
Po mým příšerným výkecu, jsem se nakonec přece jen dostala k jádru pudla... Vyrobila jsem po stu letech nový wallpaper a poprvé se mi dokonce ani nehnusí, ba co víc, on se mi líbí :-)) Pro tentokrát jsem odbočila od Twilight i od HP a na paškál jsem si vzala mého milovaného hrdinu a osobní vzor dr. House ;-) Snad se bude líbit a někdo ho doufám i využije :-)
P.S. I hate blog.cz!!!!! Tento článek jsem sem dávala hodinu (to myslim smrtelně vážně!) a ten jejich design je nechutnej...