Eragon

14. srpna 2007 v 18:16 |  Fantasy a Sci-fi
Chudý farmářský chlapec Eragon najde v Dračích horách podivný modrý kámen. Zprvu ho chce pouze zpeněžit a zabezpečit jím rodinu na nadcházející krutou zimu, jenže když se z kamene "vyklube" dračí vejce a z něj později dračí mládě - Safira, uvědomí si, že stojí tváří v tvář dobrodružství, které sahá vysoko nad jeho možnosti. Jeho prostý život přes noc zanikne a on se ocitne v novém, nebezpečném světě intrik, kouzel a válek. Pouze se starodávným mečem a moudrým průvodcem musí Eragon se Safirou zdolávat nebezpečné situace a odolávat temným silám v království, kterému vládne král, jehož zlo nezná hranic. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou...
+ Trailer
Můj názor: Ten film je hezkej, pěkný efekty ale bude se líbit jen tomu kdo nemá páru o knížce... Já jakmile jsem viděla herečku co hraje Aryu, tak jsem se zhrozila - ,,To myslej vážně?! Obyčejná zrzavá holka místo krásný černovlasý elfky?" A tyhle věci mě provázeli celý film... Takže doporučuju koukat na obrázky a nemyslet na knížku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 clara-croft clara-croft | Web | 14. března 2008 v 18:24 | Reagovat

já četla obě knížky a když jsem vyšla před kino, tak jsem se rozbrečela... tolik věcí tam nedali... např. jsem tam neviděla katrinu... a to ji maj na netu všude... a neměli eragon a aryou cestovat do du veldenvardenu spolu? arya po eragonovi furt tak blbě čuměla... v kížce ho měla ignorovat... navíc jsem nepochopila děj...  byl to jen první díl knížky??? durza tam lítal na náký rozvohněný potvoře??? a broma zabil durza? já myslela, že razakové... ale to je všechno jedno... nejlepší jsou knížky! stejně jako u meyerový! ten co má hrát edwarda hrál i cedrika v potterovi..! to je neuvěžitelný!  

uf to bylo náročný...

2 Elanne Elanne | Web | 13. dubna 2008 v 21:20 | Reagovat

:-)) se všim souhlasim

3 Dasan Dasan | 2. června 2008 v 18:17 | Reagovat

lidičky já souhlasím s vašimi názory. já též četla knihy a ten film byl hrozný.  jediné co se mi líbilo byl ten začátek - takové seznámení se světem jezdců a s Galbatorixovou zradou a celekm i konec - jak Galbatorix odhrne mapu a tam je Šruikan. to bylo pěkné, ale jinak ten film byl děs a hrůůůůza.

P.S. všimli jste si že tam nějak zmizli trpaslíci? byl tam sice král Hrotgar (ten chlápek s holí co furt chodil vedle Ažihada), ale nevypadal vůbec jako trpaslík a ani jako král.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama